Віталій, м. Київ

“Отримав грунтовні знання щодо можливих шляхів оптимізації логістики транспортних потоків в межах міста, встановив чіткий взаємозв’язок між складськими та транспортними процесами”

Завдяки тренінгу “Економіка транспортної логістики” разом із Ярославом Степечнковим усвідомив для себе вплив та роль правильності розміщення товару та складі та визначив взаємозв’язок між транспортними та складськими процесами підприємства.

Дякую КЛШ за найкращих викладачів та можливість знаходити бізнес-партнерів серед учасників.

 

_______________________________________________________________________________

Ольга, м. Львів

“Практична орієнтація, нові компетенції та навики, які з впевненістю імплементую у діяльності компанії”

“Під час майстер-класу “Продажі логістичних послуг” отримала ряд нових знань та навиків. Навчилась уникати типових помилок в роботі, правильно працювати із запереченнями, перетворюючи “Ні” та “Так”.

Особливо хочу відзначити: практичну орієнтацію та рівень експертності тренрів!

Дуже задоволена результатом!

_______________________________________________________________________________________

Денис, м. Київ

“Ознайомився із методологіями розрахунків логістичних витрат підприємства, а також з дієвими підходами мотивації персоналу”

На семінарі КЛШ дізнався про нові інструменти та підходи оптимізації логістичної діяльності підприємства, а також про розробку KPI, які направлені на управління витратами і доходами.

________________________________________________________________________________________

Марина, м. Київ

Здобуто унікальний досвід впровадження сучасних моделей бюджетування та схем розрахунків для прийняття рішень у транспортній логістиці!

Отримала нові теоретичні знання та практичні поради для бізнесу стосовно розробки моделей бюджетів логістики автомобільних перевезень. Змінила бачення та розуміння парадигми прийняття рішення при закупівлі додаткових транспортних засобів.

Дякую за новостворений формат спілкування з колегами логістичного ринку!

________________________________________________________________________________________

Олена, м. Київ

“Набуто практичні навики побудови управлінської звітності економічної вигоди, яку приносить клієнт для підприємства”

Навчання у КЛШ дозволяє фахівцям здобувати нові управлінські навики для ведення логістичного бізнесу. Дуже цінним стало розуміння способів калькулювання собівартості послуг та варіанти побудови гнучкого калькулятора розрахунку витрат.

________________________________________________________________________________________

 

Випускники школи:

Олена, м. Київ

“Навчання у Київські логістичній школі дало можливість здобути та удосконалити практичні навики у сфері логістики, знайти нові професійні інтереси та послужило поштовхом до нових звершень”

Під час навчання у КЛШ все було дуже пізнавально і практично. Одержала багато нової та корисної інформації, зустріла цікавих та професійних лекторів, скористалась нагодою стати розробником нового практичного проекту з логістики. Особливо у захваті від лекторів, які викладають напрям “Транспортування”!

Дуже комфортна атмосфера навчання. КЛШ бажаю розвитку, хороших студентів, цікавих проектів та їх реалізації!

________________________________________________________________________________________

Олександр,

“Завдяки навчанню у Київській Логістичній Школі я став більш упевненим у собі, а перебування на першому занятті дало зрозуміти, що я потрапив у рай логістики :))”

Навчаючись у КЛШ я збагнув, що це місце для підвищення професійних компетенцій та здобуття досвіду, де ЗАВЖДИ панує хороший настрій. Завдяки школі я став більш упевненим у собі! Тут ВСЕ сприяє вашому особистісному росту і розвитку.

Надіюсь колись виступити у якості експерта! Школі та її команді бажаю здійснення усіх мрій!

________________________________________________________________________________________

Никита, студент м.Київ

“Перебування у стінах КЛШ внесло яскраві та цікаві моменти у моє життя. Нові

знайомства, практична направленість матеріалів, особистий розвиток та спілкування з експертами логістики - це все про КЛШ”

Навчання у “Київській логістичній школі” дозволило мені підвищити власну проф. кваліфікацію, здобути нові знання, знайомства і досвід. Ствердно можу сказати, що здобув впевненість у плані “знань сфери логістики”. Майбутнім учасникам школи раджу більше задавати запитань експертам, адже тільки так зможете глибше та краще зрозуміти той чи інший предмет. КЛШ, звичайно, бажаю успіхів у розвитку, нових студентів та подальшого зростання!

________________________________________________________________________________________

Анна, м.Львів

“Київська логістична школа - бізнес-школа нового формату з можливістю: навчання у 100 % практиків, знайомства з найкращими експертами своєї справи та з отриманням найпотужніших знань у сфері логістики”.

Під час навчання у КЛШ отримала грутновні знання та здобула новий досвід у сфері морських та авіа-перевезень, а також реінжинірингу бізнес-процесів. Надзвичайно цінним було опрацювання реальних бізнес-кейсів з життя компаній та окремих управлінців, з можливістю критичного аналізу помилок та прийнятих рішень.

Особливо хочу відзначити тури на склади, якісно підібраний склад лекторів, а також домашні завдання, і спосіб оцінки їх виконання!

Дякую за ідею створення КЛШ та її втілення!

_______________________________________________________________________________

Наталя, м. Київ

“Завдяки КЛШ почала по-іншому розуміти предмет логістики. Індивідуальний підхід до кожного студента, цікаві групові завдання і проекти, які дозволяють використати в подальшому отримані знання чудово характеризують навчання у КЛШ”.

В рамках проекту від КЛШ отримала змогу зустріти безліч цікавих лекторів, які викладають не просто теорію, а діляться власним досвідом та важливими робочими моментами. Завдяки навчанню у школі я здобула нові корисні знання з логістики, які застосую у майбутньому, та отримала шанс опрацювати цікаві практичні завдання з виїздом на успішні фірми. Майбутнім учасникам раджу прислуховуватись до порад трененрів, бути активними та приймати участь у всіх завданнях і проектах!

________________________________________________________________________________________

Віталій

“керівник з розвитку складської та транспортної логістики” м. Луцьк

Під час навчання у КЛШ я отримав “ друге дихання” і зараз точно знаю, куди мені іти далі та чим займатись. Я змінив погляд на роботу, яку виконую, та ставлення до колег

В першу чергу, хочу подякувати за створення такої чудової школи як КЛШ!

Це платформа для спілкування кращих логістів країни і не тільки. Дуже радий, що не пропустив ЖОДНОГО теоретичного дня навчання!

Серед переваг КЛШ варто виділити, що це: 1) ПЕРША і ЄДИНА школа по логістиці в Україні; 2) професійні викладачі, які дають максимум знань за короткий термін; 3) місце підвищення кваліфікації з можливістю відвідування складських комплексів та хорошим підходом до організації навчального процесу.

Я точно знаю, що саме ви будете найкращими у виборі навчання по логістиці! І ми ще не раз зустрінемось.

________________________________________________________________________________________

Марія, студент 4-го курсу, м. Київ

“Завдяки КЛШ я зрозуміла, чим я хочу займатись і зробила перший крок в кар’єрі – розпочала стажування в міжнародній логістичній компанії”

Для мене навчання в Київській Логістичній Школі – це величезний багаж знань і нові знайомства. Зрозумівши, що закінчення університету близько і потрібно розпочинати кар’єру, я обрала КЛШ як перший крок. Логістика – на перший погляд, не має багато спільного з моєю спеціальністю (міжнародна економіка). Проте, за 2,5 місяці навчання, прослухавши семінари професіоналів в своїй справі, я зрозуміла, що зробила правильний вибір.

Команді КЛШ хочу подякувати за за невимушену атмосферу та постійну підтримку! А майбутнім учасникам хотіла б порадити: “Максимально підлаштовуйте здобуту інформацію від викладачів під власний проект/проблему, яку хочете вирішити та будьте відкритими до нових знайомств!”

________________________________________________________________________________________

Ольга, м. Львів

“КЛШ допомогла мені підвищити власний рівень кваліфікаційних знань, посприяла появі притоку нової внутрішньої енергії та посилила віру у себе! ”

Для мене Школа – це місце для професійного та особистісного розвитку; цікаві, проактивні, відкриті учасники і неймовірні експрети, які діляться усім найдорожчим (власними знаннями та досвідом); місце, де формується коло особливих людей, яких об’єднує професія, особистісні якості, прагнення діяти, змінюватись та рости; місце, куди хочеться повертатись!

Надзвичайно цікавий та потужний проект, який впевнена, що зробить прорив у сфері українського логістичного бізнесу! Дуже хочу побажати школі натхнення продовжувати рухатись вперед і не зупинятись, а майбутнім учасникам - бути відкритимиі наполегливими; поставити собі чіткі цілі на період навчання в школі і обов’язково їх досягнути; максимально співпрацювати з експертами, задавати запитання та виконувати домашні завдання (виконувати!).

 __________________________________________________________________________________

Оксана, фахівець у сфері міжнародних закупівель, м. Київ

"Для мене КЛШ - це місце удосконалення своїх знань, коло однодумців і професіоналів, кому можу бути корисна я і хто може бути корисний мені в плані порад і підказок, партнерства на майбутнє"

Під час навчання в Школі на курсі для управлінців ланцюгами поставок (supply chain) я зрозуміла, що логістика - це стиль життя, а не просто професія, нею потрібно жити і вона у всіх сферах. У професійній сфері - я зрозуміла, як багато я знаю і як багато ще належить вивчити. Деякі інструменти вже використовую у своїй практичній діяльності.

Серед переваг навчання в Школі хочу відмітити:

1) Кращих викладачів -практиків.

2) Зручний формат навчання.

3) Ніякої води - тільки конкретика.

4) Можливість пробратися в закулісся логістичних операторів.

5) Можливість завести корисні знайомства.

Якби мала шанс пройти курс повторно, то б однозначно не пропустила жодного із занять.

Майбутнім учасникам бажаю обов'язково використати на практиці усі пройдені матеріали!