Добачевська Віра

Директор Школи, куратор курсу «Розвиток персоналу»

Спеціалізація в галузі логістики: розвиток та мотивація персоналу, коучинг, інтеграція складських проектів, ІС рішення для складської логістики.

Сфера наукових інтересів: розвиток та мотивація персоналу, коучинг, управління ланцюгами поставок.

Барановський Віктор

Куратор напрямку«Складска логістика»

Спеціалізація в сфері логістики: складська логістика, транспортна логістика, управління ланцюгами поставок, розподільча логістика та управління запасами, планування бюджету, управлінський облік і управління фінансами логістичної системи, розробка критеріїв ефективності роботи логістичної системи.

Сфера наукових інтересів: складська і транспортна логістика, управління ланцюгами поставок.

Олександр Топирік

Експерт напрямку «Мультимодальні перевезення»

Спеціалізація в сфері логістики:перевезення вантажів військового та подвійного призначення, перевезення негабаритних і великовагових вантажів, залізнична логістика.

Сьогодні на посаді керівника відділу мультимодальних перевезень, ТОВ «Градалогістік»

Ксенія Валієва

Експерт напрямку «Управління ланцюгами поставок та проектний менеджмент»

Спеціалізація у сфері логістики: побудова та впровадження supply chain моделі на підприємстві, розробка та впровадження системи імпорту і експорту продукції, організація системи зовнішньої та внутрішньої транспортної логістики, системи управління запасами, реалізація міжнародних проектів по перенесенні виробництва (Азія, Європа, Африка, Росія, Латиська Америка)

Тренер та бізнес-консультант, коуч ТОП-керівників, проектний менеджер.

Досвід роботи на керівних посадах більше 10 років. Автор навчальних програм в сфері управління товарними & інформаційними потоками і розвитку емоційного інтелекту.

5 років тренінгової діяльності та понад 100 проведених тренінгів і майстер-класів в сфері Supply Chain Management

Морозов Євген

Експерт напрямку«Транспортна логістика»

Спеціалізація в сфері логістики: складська логістика, транспортна логістика, автоматизація логістичних процесів, створення логістичних компаній з нуля. Впровадження інформаційних управляючих, облікових, аналітичних систем WMS, TMS, YMS, EDI, CRM. Розробка і впровадження систем мотивації персоналу.

Сфера наукових інтересів: інформаційні технології, інноваційні технології. управління ланцюгами поставок, розвиток персоналу.

Павлішин Сергій

Експерт напрямку «Морські перевезення»

Спеціалізація в сфері логістики: морські перевезення, організація перевезень вантажів в морських контейнерах, перевезення збірних вантажів, фрахтування суден, експедирування генеральних вантажів і проектних вантажів, перевезення небезпечних вантажів.

Реалізовані проекти: більше 200 проектів в галузях транспортної та закупівельної логістики.

Степченков Ярослав

Експерт напрямку«Виробнича, транспортна, складська логистика»

Коуч, тренер, бізнес-консультант щодо практичного впровадження, і реінжинірингу процесів в області логістики, управління ланцюгами поставок, постачання і операційного менеджменту.

Спеціалізація в сфері логістики: побудова, реорганізація логістичних процесів і процесів управління ланцюгами поставок підприємств; побудова систем управління якістю операційних процесів підприємства; створення або зміна мотивації операційного персоналу і систем залучення; постановка процесів S & OP і їх розгортання в компанії до рівня зміни культури; постановка процесів управління запасами та постачанням, закупівлі.

Хвостенко Леонід

Експерт курсу«Автомобільні перевезення»

«Автомобільні перевезення», директор ТОВ «В ВІЛТРАНС», «Почесний працівник транспорту України», член Київського регіонального Ради АсМАП України.

Сфера діяльності - міжнародні вантажні автомобільні перевезення, транспортне експедирування.

Практична спеціалізація - перевезення небезпечних вантажів, вантажів підвищеного ризику.

Пузанов Віктор

Експерт напрямку «Транспортна Логістика», "Складська Логістика", "Виробнича логістика"

Спеціалізація в сфері логістики: Комплексний логістичний аналіз; складська логістика; інтеграція інновацій в логістиці.

Сфера наукових інтересів: Предмет логістики; прикладне застосування програмного забезпечення для планування та управління логістичними процесами.

Дмитро Гапіч

Експерт напрямку "Управління ланцюгами та проектний менеджмент"

Спеціалізація у сфері логістики: складська і виробнича логістика, побудова системи управлінняsupply chainна підприємстві, управлінняP & L логістики, бюджетування і контроль, автоматизація процесів і скорочення витрат, розробка та впровадження бізнес-процесів, KPI, мотивація; складські системи управління складом, розробка та ведення проектів.

Досвід: Більше 16-ти років у сфері логістики, сьогодні активно працює у сфері прогнозування попиту на основі використання штучного інтелекту та нейронних мереж в компанії “My Sales Labs”

Катерина Малишева

Експерт напрямку "Автоматизація логістичних процесів"

Cпеціалізація у сфері логістики: автоматизація складських, транспортних, виробничих процесів

Досвід: Директор з маркетингу "Quantum International"

Богдан Яковленко

Експерт напрямку «Системне управління логістикою"

Працював на посадах директора регіонального представництва ТМ «Coca Cola», директора логістики «Квиза-Трейд», ТМ «Велика Кишеня», ТОВ «АТБ-Маркет», генерального директора ТОВ «Логістик-Юніон» - афілійована особа корпорації «АТБ», керуючи 5-ма розподільчими центрами України, загальна площа яких становить близько 100 тис. кв м. та штатною чисельністю працівників близько 4 тис.

Досвід роботи: 17 років в логістиці. Сьогодні на посаді директора з логістики «Епіцентр-К».

Андрій Созанський

Експерт напрямку «Управління ланцюгами поставок"

Спеціалізація в логістиці: управління бізнес-процесами, їх автоматизація, складська та транспортна логістика, контролінг управлінський облік та бюджетування.

Досвід: більше 10 років на посадах директора з логістики «Тульчинм'ясо», Premier Food, Jahn and Jensen Group, ELIT Ukraine, раніше – заступник директора з логістики, керівник відділу supply chain AD Ukraine, партнер Siegel® в Україні та СНД.

Віта Мірошниченко

Експерт напрямку« Логістика ЗЕД»

Спеціалізація:ЗЕД, митне оформлення, організація перевезень і управління транспортом

Досвід: Керівник та засновник компанії Capital Group, що надає консалтингові послуги для бізнесу з 2008 року

Олексій Ящук

Експерт напрямку «Управління складським персоналом»

Спеціалізація: складська логістика, управління та підбір складського персоналу.

Досвід: виконавчий директор «Хаскі Україна», раніше займав посади виконавчого директора «Мастерпайп».

В компанії «Хаскі» відповідає за операційне управління та реалізацію стратегічних планів.

Юрій Симчук

Експерт напрямку «Логістика залізничних перевезень»

Спеціалізація:організація ж/д перевезень зерна, лісо- і пиломатеріалів, наливних, контейнерних вантажів, вугілля, руди та інших видів вантажу

Досвід: 8,5 років управлінського стажу. Сьогодні на посаді керівника транспорту і логістики ТОВ "Альянс Ойл Україна"

Оксана Яковлева

Експерт напрямку «Управління ланцюгами поставок (supply chain)»

Спеціалізація: аутсорсингв логістиці, консалтингові послуги рівня 3 PL, 4 PL

Досвід: більше 20-ти років у сфері логістики, сьогодні на посаді генерального директора компанії "Жефко Україна"

Оксана Янко

Експерт напрямку "Закупки та supply chain"

Спеціалізація: консультування та налагодження ланцюгів поставок в зарубіжних компаніях

Досвід: більше 11 років роботи за напрямком управління поставками Європа-Росія-Китай-Туреччина-Африканські країни

Марія Григорак

Куратор напрямку "Інноваційна логістика"

Спеціалізація: підготовка професійних кадрів з логістики, розробка і розвиток бакалаврських і магістерських програм з логістики, організаційно-методичне забезпечення бізнес-освіти, інноваційна логістика, розробка і просування інноваційних проектів у логістичній сфері.

Сфера наукових інтересів: еволюція і парадигми сучасної теорії логістики, оптимізація ланцюгів поставок і мереж цінності, розвиток професійного середовища і підготовка кадрів, логістика мега-подій.

Тетяна Тітаренко

Експерт напрямку “Морське право”, “Юридичний супровід у сфері міжнародної торгівлі”.

Спеціалізація (юридичні аспекти): порти і термінали (супроводження інвестиційних договорів, тарифна політика в портах, супровід договорів на здійснення будівельної роботи, проведення днопоглиблювальних робіт, страхування об'єктів портової інфраструктури, відповідальності експедиторів та транспортних компаній), морське право (договори фрахтування, підготовка морського протесту, захист інтересів клієнта у суді і арбітражі з питань морського права, вирішення конфліктів при арешті судна і вантажів, взаємодія з контролюючими органами в порту, правова підтримка у питаннях реєстрації суден, допомога при проведенні інспекцій суден, консультації по юридичних аспектах і судовій практиці у страхуванні на морі)

Практична діяльність: керуючий партнер компанії “"LeGran.TT", увійшла у ТОП-10 найкращих юристів галузі морського права згідно з рейтингомUkrainian Law Firms 2017