Якщо Вам потрібен хаб в США для дистрибуції по всіх штатах, а даний ринок стає все більш зрозумілий і актуальний українським компаніям та приватним підприємцям, немає нічого кращого ніж ЧИКАГО.

Чикаго був основним транспортним вузлом США протягом більш 150 років, допомагаючи західному розширенню залізниці в 1800-х роках і став інтермодальним ключовим вузлом в США в 1900-х роках.

Вже з перших років цього століття Чикаго стає віртуальним центром для швидкозростаючих логістичних компаній і вантажних брокерів, які не володіють активами, але бачать в Чикаго, мабуть, найбільший актив!

Чикаго - це і провідний залізничний вузол, тут найбільший внутрішній порт, величезні території на околиці Метрополіс займають логістичні центри, а в серці Чикаго - десятки інституцій і лабораторій займаються роботизацією і автоматизацією складських і виробничих процесів.

І як то кажуть, краще 1 раз побачити, ніж 100 раз прочитати і «лайкнути», тому Kyiv Logistics School відправляється за логістичними, що і не тільки враженнями в ЧИКАГО, США. Ура :)

3-тя тиждень травня 2018! Викуповуємо квитки, пакуємо валізи - приєднуйтесь!