11.11 субота у КLS була особлива: вперше в межах Основного курсу учасники побували на оглядовій екскурсії вантажного терміналу аеропорту "Бориспіль". 

Розмовляли про стан поточних справ у розрізі логістики авіаперевезень в Україні, дізнались про найближчі плани та стратегії розвитку аеропорту.

Продовженням дня стали семінари Valentina Ovcharenko -директора компанії "ASB Consulting" та Mikhail Barskiy - керівника відділу логістики "MC-Bauchemie".

Валентина розкрила питання компетенцій, навиків та вмінь, якими повинні володіти фахівці з логістики, наголосила на дієвих способах оцінки і підбору персоналу. Семінар видався напрочуд інтенсивним!

Михайло Барський окреслив роль ЗЕД в supply chain!

Відверто говорили, на що варто звертати особливу увагу в процесі зовнішньо-економічних операцій (бухгалтерський облік, грамотно прописані умови контракту, які в подальшому гарантуватимуть гнучкість дій для суб'єктів, валютний контроль).

Завершення дня було не менш насиченим:
Olya Danyltsiv успішно склала іспит з міжнародної сертифікації від CSCMP за напрямком "Demand planning".

А Helen VinogradGonsales AnnaAnyuta UstymenkoNatalia Kislitsina нагородженні дипломами про успішне закінчення курсу для управлінців ланцюгами поставок в межах KLS. 

Вже за традицією директор та засновник Школи Vira Dobachevska щиро привітала наших випускників та побажала подальших успіхів і нових звершень від імені усієї команди!